Oferta

 

Oferujemy elektronarzędzia, spalinowe maszyny budowlane, kompresory oraz spalinowe maszyny ogrodowo-leśne dla przemysłu, rzemieślników i majsterkowiczów dające optymalną technikę, moc, żywotność i poręczność, która wymagana jest dla łatwiejszej i wygodniejszej pracy.

Nasza firma doradzi i odpowiednio skompletuje potrzebne Państwu elektronarzędzia i maszyny wraz z osprzętem do każdego rodzaju zastosowania. W ofercie firmy znajdą Państwo najnowocześniejsze maszyny i urządzenia wspomagające realizację prowadzonych przez Was prac budowlanych i montażowych.

Umów się z nami na pokaz elektronarzędzi, najpierw wypróbuj, Twoje zadowolenie jest priorytetową sprawą naszej firmy. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wielu producentów profesjonalnych narzędzi, elektronarzędzi, maszyn budowlanych i ogrodniczych, są wsród nich między innymi: Bosch, Skil, Dremel, Makita, Stihl, Viking, Belle, Pramac, Kraenzle, Dr Schulze, Festool, Protool, Rubi, Collomix, Celma, Rems, Rothenberger, Geo Fennel, Sola, Steinel, Starmix, Honda, Wacker, Schneider, Flex, Stanley, Proline. Kliknij w wybrane logo aby przenieść się na stronę producenta:

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.